Beksa pro Svítání

Z webu BK Pardubice

Stejně jako všechny předchozí ročníky, i blížící se deváté pokračování projektu Hrajeme spolu za Pardubice bude mít charitativní rozměr. Tentokrát společně pomůžeme Základní škole a Praktické škole Svítání.
Další z již dlouhé řady zcela unikátních večerů, které nezažijete nikde jinde než v Pardubicích, se rychle blíží.

Společný projekt BK KVIS Pardubice a Komorní filharmonie Pardubice, nazvaný příznačně Hrajeme spolu za Pardubice, napíše své deváté pokračování v sobotu 28. ledna 2023 – již tradičně od 16:30 v pardubické enteria areně. V úvodní části velice pestrého programu se můžete těšit na koncert Komorní filharmonie Pardubice a skupiny Sto zvířat, pod vedením dirigenta Stanislava Vavřínka, druhou, sportovní část, obstará prestižní basketbalové derby mezi Beksou a Královskými sokoly.

Celá akce má již tradičně charitativní podtext.

V předcházejících osmi ročnících organizátoři věnovali na dobročinné účely celkem bezmála čtvrt milionu korun. V rámci 9. ročníku se rozhodli věnovat výtěžek ze vstupného Základní škole a Praktické škole Svítání.

 

Organizátoři věnují ve prospěch školy Svítání výtěžek ze vstupného na 9. ročník projektu. Dále můžete přispět prostřednictvím DMS zpráv ve formátu DMS POMOCSVITANI 90 na číslo 87 777. Srdečně děkujeme všem, kdo pomáháte s námi.

 

Vstupenky jsou k dostání na www.bkpardubice.cz nebo na TicketPortal.